Ads

زیگورات تکنولوژی با "نوتکس" می آید!

تبلیغات زیگورات را می شناسید؟ نه، منظور از زیگورات آن بنای تاریخی چغازنبیل نیست! زیگورات تکنولوژی ارائه کننده فروش و خدمات پس از فروش محصولات DELL در ایران و قدیمی ترین واردکنندگان قانونی این محصولات در ایران است ، به جرات می توان زیگورات را در حال حاضر قوی ترین بازوی توزیع محصولات DELL در ایران دانست که با داشتن 5 مرکز خدمات در تهران و کلان شهرها ، خدمات مربوط به نوت بوک های دل را در سرتاسر کشور پوشش داده است و می توان لقب برترین ارائه کننده خدمات پس از فروش نوت بوک های دل در ایران را نیز به آن اعطا نمود ، قطعاً در بین شما دوستانی هستند که نوت بوک های دل با گارانتی زیگورات را تهیه کرده باشند.

اما این بار زیگورات ، طی اقدامی جالب ، گارانتی "نوتکس" را به مشتریان خود معرفی می کند! نوتکس نام برند و گارانتی جدیدی است که در سبد محصولات خود ، نوت بوک های HP، Asus و همچنین لوازم جانبی با برند نوتکس را دارد، نوتکس بزودی محصولات و نوت بوک های متنوع تری در سبد محصولات خود اضافه خواهد کرد.

IMG_0099-as-Smart-Object-1_narenji.jpg

زیگورات ، نوتکس را یک گارانتی بی حد و مرز می خواند که هیچ محدودیتی برای ارائه محصولات و گارانتی خود ندارد. گروه نوتکس از شما درخواست می کند پیشنهادات و توقعات خود را از یک گارانتی خوب برای این گروه به آدرس [email protected] ایمیل نمائید.

زیگورات از نام آشنایان صنعت IT در ایران می باشدکه سالهاست بصورت تخصصی و متمرکز روی برند DELL کار کرده است و خدمات متمایزی روی آن ارائه کرده است، برای آشنایی بیشتر با زیگورات، از این سایت ديدن کنید.برچسب ها: تبلیغات
پربیننده ترین های ماه

تیم نارنجی

تمام حقوق برای نارنجی محفوظ است. ارجاع و استفاده موردی از مطالب در دیگر سایت ها و رسانه های الکترونیک تنها با ذکر نام نارنجی و درج لینک
به همان مطلب در نارنجی مجاز است. ذکر مطلب در رسانه های چاپی فقط با کسب اجازه قبلی مجاز است.

© 2007 - 2014 Narenji.ir

توسعه و میزبانی: پات شرق