دنیایی جدید برای بازی های کامپیوتری: دموی مایکروسافت و سامسونگ از اتاقی پر از تصویر

تصورش را بکنید که در اتاق مشغول بازی با ایکس باکس هستید. و بعد از یک انفجار شعله های آتش از تلویزیون بیرون بزند و همه جای اتاق را دربر بگیرد. این ایده ای است که توسط مایکروسافت و سامسونگ دقایقی پیش معرفی شد.

پر کردن اتاق با تصاویری که خارج از تلویزیون قرار دارند تا حس بازی بیشتر به شما منتقل شده و در محیطی واقعی تر بازی کنید. ایده ای فوق العاده که در صورت اجرا شدن لذت بازی ها را چند برابر خواهد کرد. برای مثال اگر در یک محیط برفی باشید، در اتاق شما تصاویری که روی دیوارها افتاده بارش برف را نشان دهد، گلوله ها از تلویزیون بیرون بزند و انتهای راهرو را در گوشه دیوار ببینید.

در دموی ارایه شده توضیحی داده نشد که مایکروسافت با چه فناوری این تصاویر را روی دیوارهای اتاق به وجود می آورند، اما خواننده های نارنجی خبر ثبت این پتنت را چند ماه پیش همینجا خوانده اند .اگر کمی صبر کنید به زودی خبرهای بیشتری از آن اعلام خواهد شد.


ces2013-0346-1357756609_N.jpg

اما هر چقدر هم که توضیح بدهیم، کار دموی ویدیویی ارایه شده توسط مایکروسافت را نخواهد کرد. بنابراین ادامه مطلب را از دست ندهید و ویدیوی این فناوری را ببینید.
بحث و نظرات

ic0der

شبیه معرفی دومی بازی CTos از USISoft هست Biggrin


سعید

کف کردم. اجب تکنولوژیی! امید وارم زودتر وارد بازار بشه.


پربیننده ترین های ماه

تیم نارنجی

تمام حقوق برای نارنجی محفوظ است. ارجاع و استفاده موردی از مطالب در دیگر سایت ها و رسانه های الکترونیک تنها با ذکر نام نارنجی و درج لینک
به همان مطلب در نارنجی مجاز است. ذکر مطلب در رسانه های چاپی فقط با کسب اجازه قبلی مجاز است.

© 2007 - 2014 Narenji.ir

توسعه و میزبانی: پات شرق